Refleksjologia dla rozkoszy -  książka erotyk Zobacz większe

Refleksjologia dla rozkoszy - książka erotyk

Tajniki sztuki kochania opracowanej przez starożytnych mistrzów taoizmu

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


71,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 
Książka współczesnego mistrza taoistycznego, Mantaka Chia (autora m.in. Miłosnego potencjału mężczyzny i Miłosnego potencjału kobiety) wprowadza w tajniki sztuki kochania opracowanej przez starożytnych.

Chińscy mistrzowie Tao utrzymywali, że współżycie jest nie tylko źródłem rozkoszy i doświadczania bliskości, ale również drogą do długowieczności. Warunkiem dobrego zdrowia jest umiejętne gospodarowanie zasobami ciała, w tym kontrola nad ejakulacją i utrzymanie mięśnia chi w dobrej formie. Ponieważ genitalia są skupiskiem najsilniejszych receptorów refleksologicznych, seks uprawiany w odpowiednich pozycjach, a także masaż określonych miejsc, ma działanie lecznicze. Książka wraz z ilustracjami przedstawia kilkadziesiąt pozycji seksualnych, polecanych w starożytnych chińskich traktatach o seksie i długowieczności. Podaje też metody pracy nad wzmocnieniem narządów płciowych i pielęgnowania energii seksualnej.

 

Ilość stron: 224

 Opinie

Napisz opinię

Refleksjologia dla rozkoszy -  książka erotyk

Refleksjologia dla rozkoszy - książka erotyk

Tajniki sztuki kochania opracowanej przez starożytnych mistrzów taoizmu

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: