Pełnosprawni! -  książka erotyk Zobacz większe

Pełnosprawni! - książka erotyk

Dla tych, którzy żyją z niepełnosprawnością, chronicznym bólem i chorobą

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 7 punktów które mają wartość 0,70 zł.


74,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Przełomowy poradnik dla osób zmagających się z niepełnosprawnością – od chronicznego zmęczenia do urazu rdzenia kręgowego, czy stwardnienia rozsianego
Książka oprócz konkretnych wskazówek dotyczących technik i pozycji seksualnych, zawiera porady dotyczące tego jak szukać partnerów seksualnych, jak rozmawiać o swoich potrzebach, obawach i niepełnosprawności.
Znajdziecie tu również bogatą bibliografię, a także wykaz organizacji i stron internetowych poświęconych życiu seksualnemu osób zmagających się z niepełnosprawnością.
„Czy można używać prezerwatywy z cewnikiem? Jak uprawiać seks na wózku inwalidzkim? Ten szczegółowy poradnik udziela odpowiedzi na pytania, jakie osobom w pełni sprawnym nigdy nie przyszłyby do głowy... Ogólne przesłanie brzmi: nie ma jednego właściwego sposobu uprawiania seksu. Ludzie sami muszą odkryć, co dla nich oznacza „seks” i umieć wyobrazić sobie, że dosłownie cokolwiek może być doświadczeniem seksualnym.”

Library Journal

 

Ilość stron: 380

 Opinie

Napisz opinię

Pełnosprawni! -  książka erotyk

Pełnosprawni! - książka erotyk

Dla tych, którzy żyją z niepełnosprawnością, chronicznym bólem i chorobą

Napisz opinię

23 Inne produkty w tej samej kategorii: