NPA feromony damskie - 15ml Zobacz większe

NPA feromony damskie - 15ml

Feromony damskie bezwonne

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 28 punktów które mają wartość 2,80 zł.


289,00 zł

Więcej informacji

 

Przebudź swoją prawdziwą niesamowicie seksowną kobiecość, wzmocnij, spotęguj i zniewól swoim zapachem tysiące mężczyzn. Dodaj pożądanie do Twojego codziennego życia dzięki NPA!

Produkt importowany z Republiki Południowej Afryki, tam najlepsi eksperci Tworzą odpowiednie substancje stymulujące ludzkie ciało, tak aby spotęgować  seksapil użytkownika, wzmocnić jego naturalne cechy osobowości i dodać mu pewności siebie. Chcąc określić ten produkt, należałoby napisać, że NPA to jedne z najlepszych feromonów dla kobiet służące nie tylko do uwodzenia lecz i podbudowania pewności siebie użytkownika. NPA to najlepsze feroony jakie kiedykolwiek powstały.  NPA, czyli New Pheromone Additive to najbardziej zachwalane feromony na całym świecie, nie przez producenta, ale przez miliony klientów, którzy odkryli jak potężną bronią są feromony NPA.


Zapomnij o nieskutecznych środkach, zapewnij sobie 100% pewność siebie, wzmocnienie seksapilu i respektu jaki wszyscy będą odczuwać w Twojej obecności. NPA to wciąż niepokonany lider wśród feromonów, ceniony bardziej od produktów zawierających mieszanki wielu feromonów. Jeżeli cenisz sobie jakość, sprawdź NPA. NPA zawiera najsilniejsze znane człowiekowi substancje inicjujące fizjologiczne zmiany w zachowaniu ludzi. Ten produkt docenia każdy, kto miał do czynienia z prawdziwymi feromonami, odmień swoje życie tak jak wszyscy użytkownicy NPA!


Jak działa New Pheromone Additive?

NPA oparty jest głównie na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz NPA, momentalnie stajesz się zauważony. NPA Man to dominacja w płynie. Kobiety widzą Cię jako silnego, wyróżniającego się mężczyznę, natomiast inni mężczyźni czują do Ciebie należyty respekt. Jeżeli trenujesz sztuki walki, NPA może wzbudzić w Twoim przeciwniku strach oraz uległość. Czy chciałbyś bez słów przekazywać informację "z tym facetem lepiej nie zadzierać"?
NPA dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą badziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, NPA to produkt dla Ciebie.
Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w NPA dla mężczyzn, prosimy uważać, aby nie przesadzić ze stosowaną ilością! Środek powinien być stosowany z rozwagą.


Stosowanie

NPA należy zmieszać z własnymi perfumami. Jeżeli szukasz produktu do bezpośredniego stosowania (w formie perfum), kup The EDGE (zapachową wersję NPA).
Flakon NPA zaopatrzony jest w specjalistyczny zakraplacz, umożliwiający przelanie zawartości do własnych perfum (maksymalnie do 30ml perfum). Doświadczeni użytkownicy stosują NPA również bezpośrednio, na skórę lub ubrania. UWAGA! W przypadku stosowania bezpośredniego, nie stosować więcej niż 2 krople. NPA to produkt silnie stężony.
Produkt nie jest perfumowany i nie zawiera żadnych dodatków zapachowych, poza naturalnym zapachem feromonów oraz alkoholu.
Bardzo wydajny. Flakon 7ml zawiera ok. 140 kropel czystej substancji aktywnej i wystarcza na wiele tygodni częstego stosowania.


Specyfikacja:

Opakowanie: 15ml szklany flakon z zakraplaczem
Wydajność: 300 kropel
Aplikowana doza płynu: 36mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 2.4mg
Ilość feromonów w 1 kropli: 17mcg
Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6÷8 miesięcy
Skład NPA Man: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.
Skład NPA Woman: Estratetraenol oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.
Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

 Opinie

Napisz opinię

NPA feromony damskie - 15ml

NPA feromony damskie - 15ml

Feromony damskie bezwonne

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: