Jego orgazm później -  książka erotyk Zobacz większe

Jego orgazm później - książka erotyk

Ciesz się seksem i zdobądź pewność, że twój partner przeżywa to samo!

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 6 punktów które mają wartość 0,60 zł.


64,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Skoro seksualna filozofia kobiecej rozkoszy, wyrażona przez Iana Kernera w książce „Jej orgazm najpierw”, przysłużyła się kobietom na całym świecie, teraz pora dowiedzieć się wszystkiego o tym, co podnieca mężczyzn i potrafi ich przy nas utrzymać. Będąca jej dopełnieniem książka „Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, naświetla najbardziej powszechne seksualne nawyki i oferuje praktyczne, poparte szeroką wiedzą, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania.  Część pierwsza, teoretyczna, opisuje mężczyznę jako normalnego człowieka, a nie jak istotę chcącą zapłodnić cały świat. Wyjaśnia, jakie są ich potrzeby i zachowania, jak choćby dlaczego zaraz po idzie spać... Druga część jest praktyczna, opisuje różne sztuczki i gry, jakie można zastosować, by uczynić Waszego mężczyznę jeszcze bardziej spełnionym.

Jako seksuolog, terapeuta Ian Kerner przeprowadził niezliczone rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również, co może ważniejsze, na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali! Na temat przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami.
Nasza tożsamość seksualna - a także wyrażanie, spełnienie oraz rozwój tej tożsamości - stanowi podstawę sukcesu naszych intymnych związków. Krok po kroku, Kerner roztacza przed nami wyraźną, zwięzłą i dostępną wizję seksualnej przyjemności, w której każda technika prowadzi do całości potężniejszej niż suma jej części. Napisana w tak samo dowcipnym, wnikliwym oraz intrygującym stylu, który przyniósł wcześniejszym pozycjom tego autora dużą popularność, książka „Jego orgazm później” jest przewodnikiem dla myślących kobiet, pozwalającym najpełniej cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo. Mimo, iż książka zdaje się być napisana wyłącznie dla kobiet, panowie mogą z całą pewnością również znaleźć w niej fragmenty, które ich zainteresują. Zachęcamy do wspólnej lektury!

 

Doktor nauk medycznych Ian Kerner, najbardziej porywający i najmodniejszy seksuolog naszych czasów, absolwent Uniwersytetu Brandeisa, członek elitarnego, intelektualnego stowarzyszenia Phi Beta Kappa; ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Nowojorskim i Uniwersytecie Majmonidesa na Florydzie. Często zobaczyć go można w telewizyjnym programie "Today", na antenie radiowej u boku Howarda Sterna, na łamach "New York Timesa, "Cosmopolitan", "Maxima" i "Men's Health", udziela też intymnych porad na stronie internetowej Lifetime.TV.com. Jest ponadto współgospodarzem serii programów "Love on The Rocks", emitowanych przez Discovery Health Channel. To także autor książki „Jej orgazm najpierw” (Jacek Santorski & Co, 2006) oraz bestsellerowego poradnika Be Honest, You're Not That Into Him Either. Kerner mieszka wraz z żoną i synem w Nowym Jorku.

 

Ilość stron: 240

 Opinie

Napisz opinię

Jego orgazm później -  książka erotyk

Jego orgazm później - książka erotyk

Ciesz się seksem i zdobądź pewność, że twój partner przeżywa to samo!

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: