Je Joue Ami+ - kulki gejszy

Kulki gejszy dla zaawansowanych zawodniczek

Więcej szczegółów

Je Joue

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 11 punktów które mają wartość 1,10 zł.


111,29 zł

Więcej informacji

 

Je Joue Ami+ to stworzone z najlepszego materiału kulki gejszy, prezentujemy rozszerzenie zestawu Ami (dla kobiet, które ukończyły już ćwiczenie z zestawem Ami). To narzędzie do ćwiczenia mięśni Kegla (dna miednicy). Im większa władza nad tymi mięśniami, tym lepsza zdolność do odczuwania podczas odbywania stosunku. Ćwiczenie mięśni Kegla to czynność, która nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i morderczym treningiem. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla zapobiega problemom z oddawaniem moczu oraz znacząco wpływa na jakość odczuwania podczas stosunku seksualnego.

 
Jeśli trening z zestawem Ami to dla Ciebie już za mało, użyj Ami+!

 

Jak to działa?

Aplikujesz kulki do pochwy wewnątrz każdej z kulek znajduje się malutki ciężarek, który wraz z ruchami Twojego ciała porusza się, wywołując na mięśniach presję. Mięśnie zacieśniają się, nie pozwalając kulkom na wydostanie się.

 

 

 
Je Joue to wzbogaca życia intymne ludziom na całym świecie, a w ciągu ostatnich trzech lat zdobyła więcej nagród branżowych niż jakikolwiek inny producent gadżetów erotycznych. Posiada swoją siedzibę w Londynie oraz biura w San Francisco i Szanghaju. Urzekające luksusowym stylem i dyskretną estetyką, produkty Je Joue to efekt ciężkiej pracy profesjonalistów, których celem było stworzenie produktów umożliwiających dosięgnięcie najwyższych poziomów przyjemności.

 
Dane techniczne
Materiał: silikon medyczny
Średnica: 27mm
Długość: 143mm
Waga: 136g

 Opinie

Napisz opinię

Je Joue Ami+ - kulki gejszy

Je Joue Ami+ - kulki gejszy

Kulki gejszy dla zaawansowanych zawodniczek

Napisz opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: