Fifty Shades of Grey - Stand to Attention - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey

Oczekiwanie na dostawę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 20 punktów które mają wartość 2,00 zł.


204,48 zł

Więcej informacji

Stand to Attention to wyjątkowy zestaw do krępowania rąk i nóg z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, stworzonej we współpracy z E. L. James, autorką bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Zestaw składa się z czterech kajdanek połączonych ze sobą taśmami z blokadami przekładanymi przez drzwi. Zestaw można przełożyć przez każde drzwi o wysokości do 2 m. Do zestawu dołączona została maska na oczy oraz zawieszka na klamkę od drzwi w prezencie.

 

„Fifty Shades of Grey” to piękna kolekcja luksusowych zabawek erotycznych i akcesoriów intymnych, a także elementów dzięki którym urządzisz swój wyjątkowy pokój zabaw. Jedyna oficjalna kolekcja, w całości zaprojektowana i zatwierdzona przez E. L. James, autorkę bestsellerowej powieści „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”.

 

„Ten wachlarz produktów jest tym, co wyobrażałam sobie podczas pisania Pięćdziesięciu twarzy Grey’a. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zabawki które opisałam w swoich książkach są dostępne w rzeczywistości.” E. L. James

 Opinie

Napisz opinię

Fifty Shades of Grey - Stand to Attention - zestaw do krępowania

Fifty Shades of Grey - Stand to Attention - zestaw do krępowania

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: