Love Desire 15ml zapach męski

Zmysłowy zapach z feromonami dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h - 48h !

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 5 punktów które mają wartość 0,50 zł.


59,90 zł

Więcej informacji

 

 

 

Jak pachnie Love Desire dla mężczyzn?

 

To energetyzujący zapach przepełniony ekscytacją i uczuciem wolności. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach czują się wyjątkowi. Ten zapach wyzwala potrzebę przygód i nowych doznań. Mogą go stosować osoby w każdym wieku.

 

Na zapach składają się nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

 

To zapach mający w sobie energię, chwytający wolność. Sprawia, że mężczyźni którzy go noszą czują się wyjątkowi, pragną przygód i ryzyka. Obdarzony rześkim, czystym, elektryzującym i zmysłowym ciepłem.

 

 

Linia Love Desire należy do kategorii ekskluzywnych. Cieszy się opinią mocnych feromonów wysokiej jakości i wartych swej ceny. Silne stężenie aż 4 feromonów oraz delikatny świeży zapach przypadają do gustu nawet bardzo wymagającym klientom.

 

Perfumowane feromony Love Desire posiadają 4 rodzaje feromonów: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon


Androstadienon
- przyciąganie uwagi

 

Wiele udokumentowanych badań nad tym feromonem wykazuje, iż oddziaływuje w bardzo specyficzny sposób na aktywność mózgu kobiet. Wpływa na wzrost uwagi, poznanie, zmienia nastrój. Zwiększa stopień intymności i komfortu oraz wpływa na wzrost czułości. Nazwany został "feromonem miłości", ze względu na reakcje jakie wzbudza u kobiet oraz jego użyteczność w intymnych sytuacjach partnerskich.

 

 

Androstenol - młodzieńcza witalność

Ma tak silne działanie, że został nazwany deprawatorem. U człowieka produkowany jest wyłącznie w okresie dojrzewania. Jego poziom jest większy u dominantów, czyli osobników cieszących się powodzeniem u kobiet. Według wielu autorów jest atraktantem dla kobiet i jednocześnie repelentem dla mężczyzn. Ułatwia nawiązywanie kontaktów i utrzymywania spójności grup. Kobiety są szczególnie wyczulone na jego zapach w wieku 20 - 50 lat.

 

Androstenon- dominacja oraz autorytet

To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągnięcia uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Tego feromonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację.

 

 

Androsteron - jeszcze większe wzmocnienie autorytetu

To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu Alpha. Androsteron jest dodatkowo katalizatorem zatem zwiększa i przyspiesza działanie wyżej wymienionych. Udowodniono, że dzięki niemu skuteczność działania feromonów zwiększa się aż o 20%!


Dla mężczyzn w każdym wieku.

Pojemność: 15 ml

 Opinie

Napisz opinię

Love Desire 15ml zapach męski

Love Desire 15ml zapach męski

Zmysłowy zapach z feromonami dla mężczyzn

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: