Love Desire 15ml zapach damski

Zmysłowy zapach z feromonami dla kobiet

Więcej szczegółów

Wysyłamy w 24h - 48h !

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Za Twój aktualny koszyk dostaniesz 5 punktów które mają wartość 0,50 zł.


59,90 zł

Więcej informacji

 

Chwalone przez nasze Klientki oryginalne perfumy będące zmysłowym, wyrafinowanym zapachem z dodatkiem czterech związków feromonów, przeznaczone dla kobiet aby mogły oczarować płeć przeciwną.

 

Jak pachnie Love Desire dla kobiet?

To seksowny, owocowo - kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych, mających swój styl kobiet, które wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność.

Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.

Perfumy Love Desire należą do najskuteczniejszych i najsilniejszych produktów zapachowych z feromonami na rynku, ponieważ posiadają aż cztery związki, wchodzące w skład feromonów:

Produkty, których składnikami jest wiele feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale również tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru zarówno wśród obcych, jak i znajomych.

Odpowiednie wyważenie poszczególnych feromonów w produktach Love Desire wpływa na konkretną zmianę w osobie, z którą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości oraz seksualności. Dodatek androstenolu oraz androsteronu sprawia, że ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.


Androstadlenon - przyciąganie uwagi

"Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju.

Androstenol - młodzieńcza witalność

Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.


Androstenon - dominacja oraz autorytet

To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.


Androsteron - wzocnienie autorytetu

To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

 

Perfumy Love Desire przeznaczone dla stanowczych, niezależnych kobiet w każdym wieku.


Pojemność: 15 ml

 Opinie

Napisz opinię

Love Desire 15ml zapach damski

Love Desire 15ml zapach damski

Zmysłowy zapach z feromonami dla kobiet

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: